Bayburt İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

HASAT ŞENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

HASAT ŞENLİĞİ HAZIRLIK TOPLANTISI VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bayburt’ta organik sebze ve meyve üretiminin yaygınlaştırılması ve ürünlerin tanıtımına yönelik bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan ‘Hasat Şenlikleri’ hazırlık çalışmaları Vali Ali Hamza Pehlivan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi. 

Vali Pehlivan toplantıda ilgili kurum temsilcilerinde
n hazırlıklar hakkında bilgiler alarak değerlendirmelerde bulundu. Toplantı katılımcıların görüş ve önerilerini dile getirmesi ile bilgi alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi. 

Bayburt Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen “Hasat Şenliği” toplantısına Vali Yardımcısı Tamer Kılıç, Tarım ve Orman İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, Bayburt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Doçent Dr. Ümmügülsüm Erdoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Adem Köse, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Bekir Kurtoğlu, Bayburt Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, Bayburt Arıcılar Birliği Başkanı Yaşar Siypak ve ilgili kurum temsilcileri katıldı. 

Bayburt Valiliği himayesinde Bayburt Üniversitesi, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Bayburt Ziraat Odası Başkanlığı ve Bayburt Arıcılar Birliği’nin katkılarıyla bu yıl ilki gerçekleştirilecek ‘Hasat Şenlikleri’ ile Bayburt’ta organik sebze ve meyveciliğin yaygınlaştırılması ve ürünlerin tanıtımı hedefleniyor.


HASAT ŞENLİĞİ TOPLANTISI.jpg